1. Kolik stojí doprava haly? – Doprava se objednává individuálně dle velikosti haly a vzdálenosti k zákazníkovi. Většinou se jedná o cenu 2-5 tis. Kč. Lze využít vlastní dopravu.
  2. Cena haly je včetně montáže? – Bohužel montáž v ceně není. V tuto chvíli montáže naše firma nedělá a to z kapacitních důvodů. Není v našich silách jet na druhou stranu republiky a stavět halu. Nejvyužívanější možností je stavba svépomocí dle manuálu nebo je nutné sjednat místní montážní firmu – cena se pak odvíjí od velikosti haly, způsobu ukotvení, případně úpravy terénu.
  3. Jaké je kotvení hal? – Haly je možné kotvit více způsoby. První varianta je roxorovými tyčemi do země, druhá pomocí železných hmoždínek do pevného podkladu. Tyto dvě možnosti jsou součástí balení. Třetí možnost je například pomocí závitnic a chemických kotev do betonového podloží – například betonové panely.
  4. Jaká je životnost plachty a haly jako takové? – Životnost plachty PVC 650 g/m2 je udávána minimálně 6 let, dle zkušeností zákazníků je to však 10 let a více při standardní údržbě. Tyto údaje se zvyšují a nebo snižují na základě objednané tloušťky plachty – standardně je naskladněna plachta PVC 650g/m2. Životnost konstrukce je samozřejmě mnohem vyšší.
  5. Jak se udržuje plachta? – Údržba plachty v pár bodech : Plachtu je nutné pravidelně napínat, doporučuje se 2x ročně, vždy před začátkem zimy a na jaře po polevení mrazů. Při chladném počasí plachta může tuhnout, v teplém počasí se může prověsit. V zimě se doporučuje ometat ze střechy haly sníh, pokud nesklouzne dolů sám.

V Případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Telefon 775 525 557, email info@plachtova-hala.cz, a nebo na facebooku @plachtovahala.